RN73R2ETTD4701F100
MFR.Part #
RN73R2ETTD4701F100
JLCPCB Part #
C4149851
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.7kΩ Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS