RN73R2ETTD4642F50
MFR.Part #
RN73R2ETTD4642F50
JLCPCB Part #
C4245426
Description
-55℃~+155℃ 250mW 46.4kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS