RN73R2ETTD4593D100
MFR.Part #
RN73R2ETTD4593D100
JLCPCB Part #
C2607506
Description
-55℃~+155℃ 250mW 459kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS