RN73R2ETTD4593A25
MFR.Part #
RN73R2ETTD4593A25
JLCPCB Part #
C2611942
Description
-55℃~+155℃ 250mW 459kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS