RN73R2ETTD4530A10
MFR.Part #
RN73R2ETTD4530A10
JLCPCB Part #
C3992615
Description
-55℃~+155℃ 250mW 453Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS