RN73R2ETTD44R8B25
MFR.Part #
RN73R2ETTD44R8B25
JLCPCB Part #
C2611044
Description
-55℃~+155℃ 250mW 44.8Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS