RN73R2ETTD44R2F100
MFR.Part #
RN73R2ETTD44R2F100
JLCPCB Part #
C2606740
Description
-55℃~+155℃ 250mW 44.2Ω Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS