RN73R2ETTD4482D50
MFR.Part #
RN73R2ETTD4482D50
JLCPCB Part #
C2606675
Description
-55℃~+155℃ 250mW 44.8kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS