RN73R2ETTD4420B25
MFR.Part #
RN73R2ETTD4420B25
JLCPCB Part #
C2610934
Description
-55℃~+155℃ 250mW 442Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS