RN73R2ETTD4373A25
MFR.Part #
RN73R2ETTD4373A25
JLCPCB Part #
C2611387
Description
-55℃~+155℃ 250mW 437kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS