RN73R2ETTD4372B50
MFR.Part #
RN73R2ETTD4372B50
JLCPCB Part #
C4000187
Description
-55℃~+155℃ 250mW 43.7kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS