RN73R2ETTD4371F10
MFR.Part #
RN73R2ETTD4371F10
JLCPCB Part #
C4296177
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.37kΩ Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS