RN73R2ETTD4370C10
MFR.Part #
RN73R2ETTD4370C10
JLCPCB Part #
C4157291
Description
-55℃~+155℃ 250mW 437Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS