RN73R2ETTD4370A10
MFR.Part #
RN73R2ETTD4370A10
JLCPCB Part #
C4304132
Description
-55℃~+155℃ 250mW 437Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS