RN73R2ETTD4322A25
MFR.Part #
RN73R2ETTD4322A25
JLCPCB Part #
C3927255
Description
-55℃~+155℃ 250mW 43.2kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS