RN73R2ETTD4321D100
MFR.Part #
RN73R2ETTD4321D100
JLCPCB Part #
C4061197
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.32kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS