RN73R2ETTD4321A10
MFR.Part #
RN73R2ETTD4321A10
JLCPCB Part #
C4216284
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.32kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS