RN73R2ETTD4320B10
MFR.Part #
RN73R2ETTD4320B10
JLCPCB Part #
C3976359
Description
-55℃~+155℃ 250mW 432Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS