RN73R2ETTD4303D100
MFR.Part #
RN73R2ETTD4303D100
JLCPCB Part #
C4163799
Description
-55℃~+155℃ 250mW 430kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS