RN73R2ETTD4302D10
MFR.Part #
RN73R2ETTD4302D10
JLCPCB Part #
C4136595
Description
-55℃~+155℃ 250mW 43kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS