RN73R2ETTD42R2F50
MFR.Part #
RN73R2ETTD42R2F50
JLCPCB Part #
C2604261
Description
-55℃~+155℃ 250mW 42.2Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS