RN73R2ETTD4270B10
MFR.Part #
RN73R2ETTD4270B10
JLCPCB Part #
C3982112
Description
-55℃~+155℃ 250mW 427Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS