RN73R2ETTD4220F25
MFR.Part #
RN73R2ETTD4220F25
JLCPCB Part #
C2603513
Description
-55℃~+155℃ 250mW 422Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS