RN73R2ETTD4220F100
MFR.Part #
RN73R2ETTD4220F100
JLCPCB Part #
C2605711
Description
-55℃~+155℃ 250mW 422Ω Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS