RN73R2ETTD4220B10
MFR.Part #
RN73R2ETTD4220B10
JLCPCB Part #
C4201379
Description
-55℃~+155℃ 250mW 422Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS