RN73R2ETTD4173F100
MFR.Part #
RN73R2ETTD4173F100
JLCPCB Part #
C2606825
Description
-55℃~+155℃ 250mW 417kΩ Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS