RN73R2ETTD4172F25
MFR.Part #
RN73R2ETTD4172F25
JLCPCB Part #
C2602961
Description
-55℃~+155℃ 250mW 41.7kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS