RN73R2ETTD4172C25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73R2ETTD4172C25
JLCPCB Part #
C4061713
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 250mW 41.7kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS