RN73R2ETTD4172B25
MFR.Part #
RN73R2ETTD4172B25
JLCPCB Part #
C4151428
Description
-55℃~+155℃ 250mW 41.7kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS