RN73R2ETTD4122F50
MFR.Part #
RN73R2ETTD4122F50
JLCPCB Part #
C2611983
Description
-55℃~+155℃ 250mW 41.2kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS