RN73R2ETTD4120F25
MFR.Part #
RN73R2ETTD4120F25
JLCPCB Part #
C2604315
Description
-55℃~+155℃ 250mW 412Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS