RN73R2ETTD4120B25
MFR.Part #
RN73R2ETTD4120B25
JLCPCB Part #
C2611056
Description
-55℃~+155℃ 250mW 412Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS