RN73R2ETTD40R7F25
MFR.Part #
RN73R2ETTD40R7F25
JLCPCB Part #
C2602782
Description
-55℃~+155℃ 250mW 40.7Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS