RN73R2ETTD40R2B25
MFR.Part #
RN73R2ETTD40R2B25
JLCPCB Part #
C4035266
Description
-55℃~+155℃ 250mW 40.2Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS