RN73R2ETTD4073B10
MFR.Part #
RN73R2ETTD4073B10
JLCPCB Part #
C4349294
Description
-55℃~+155℃ 250mW 407kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS