RN73R2ETTD4072D25
MFR.Part #
RN73R2ETTD4072D25
JLCPCB Part #
C3967838
Description
-55℃~+155℃ 250mW 40.7kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS