RN73R2ETTD4021B25
MFR.Part #
RN73R2ETTD4021B25
JLCPCB Part #
C2610694
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.02kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS