RN73R2ETTD4021A10
MFR.Part #
RN73R2ETTD4021A10
JLCPCB Part #
C4134392
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.02kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS