RN73R2ETTD4020B10
MFR.Part #
RN73R2ETTD4020B10
JLCPCB Part #
C4033396
Description
-55℃~+155℃ 250mW 402Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS