RN73R2ETTD39R7F25
MFR.Part #
RN73R2ETTD39R7F25
JLCPCB Part #
C2602873
Description
-55℃~+155℃ 250mW 39.7Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS