RN73R2ETTD3901B25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73R2ETTD3901B25
JLCPCB Part #
C2610711
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.9kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS