RN73R2ETTD3900C25
MFR.Part #
RN73R2ETTD3900C25
JLCPCB Part #
C2610128
Description
-55℃~+155℃ 250mW 390Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS