RN73R2ETTD38R3F100
MFR.Part #
RN73R2ETTD38R3F100
JLCPCB Part #
C2606744
Description
-55℃~+155℃ 250mW 38.3Ω Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS