RN73R2ETTD3833F100
MFR.Part #
RN73R2ETTD3833F100
JLCPCB Part #
C2604876
Description
-55℃~+155℃ 250mW 383kΩ Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS