RN73R2ETTD3832C50
MFR.Part #
RN73R2ETTD3832C50
JLCPCB Part #
C4026216
Description
-55℃~+155℃ 250mW 38.3kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS