RN73R2ETTD3831C25
MFR.Part #
RN73R2ETTD3831C25
JLCPCB Part #
C4330589
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.83kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS