RN73R2ETTD3830B10
MFR.Part #
RN73R2ETTD3830B10
JLCPCB Part #
C4159012
Description
-55℃~+155℃ 250mW 383Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS