RN73R2ETTD37R4F100
MFR.Part #
RN73R2ETTD37R4F100
JLCPCB Part #
C2606736
Description
-55℃~+155℃ 250mW 37.4Ω Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS