RN73R2ETTD3741B25
MFR.Part #
RN73R2ETTD3741B25
JLCPCB Part #
C4348562
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.74kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS