RN73R2ETTD3702F25
MFR.Part #
RN73R2ETTD3702F25
JLCPCB Part #
C4287242
Description
-55℃~+155℃ 250mW 37kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS